Облаштування будівельних майданчиків: як вибрати колісний екскаватор Yanmar

Облаштування будівельних майданчиків: як вибрати колісний екскаватор Yanmar

На будівництві активно використовуються невеликі екскаватори для виконання різноманітної роботи. Щоб техніка приносила користь, вона має бути компактною, але водночас потужною. Важливим фактором вважається маневровість машини. Сьогодні популярністю користується колісний екскаватор Yanmar, який дозволяє виконати достатньо широкий спектр завдань, при цьому не займає багато місця.

Чому варто обрати колісний екскаватор Yanmar

Екскаватор являє собою спеціальну машину з ковшем, яка оснащена гідравлічними системами. Завдяки особливій конструкції можна виконувати роботи з вантажами великої ваги. Є колісна та гусенична техніка, особливою популярністю користується саме перший варіант. Обрати колісну модель для будівництва дуже вигідно, вона може виконувати такі роботи, як:

 • розчищення ґрунту;

 • копання траншей та ям;

 • встановлення опорних конструкцій;

 • застосування під час створення ландшафтних об’єктів: ставків, пагорбів тощо;

 • встановлення дренажних систем та каналізаційних труб;

 • прибирання майданчик від зайвих предметів.

Без екскаваторів згадані роботи проводилися б набагато важче й довше. Що стосується моделі, то колісна техніка має свої переваги. По-перше, вона рухається набагато швидше, а, відповідно, роботи проводяться точно за графіком. По-друге, на майданчик такий екскаватор доїде сам, навіть якщо треба перетинати міські вулиці, колеса не будуть псувати асфальтове покриття. А по-третє, вантажність таких машин не поступається гусеничним моделям.

Якщо говорити про високу якість, то варто купити колісний екскаватор Yanmar. Ця модель досить популярна серед власників будівельних компаній. Продукція вказаного бренду відома у всьому світі. Це швидкі, маневрові конструкції, які дозволяють виконувати завдання дуже чітко та злагоджено.

Де купити колісний екскаватор Yanmar?

Сучасну техніку сьогодні можна замовити в інтернеті. На сайті магазину «Автек» є повна інформація про наявні моделі, тут можна замовити колісний екскаватор Янмар за доступною ціною. Перед покупкою варто оцінити такі параметри, як:

 • модель та потужність двигуна;

 • максимальне підіймання;

 • довжина плеча;

 • місткість ковша;

 • розміри техніки.

Для облаштування будівельного майданчика підійде машина з робочою вагою до 12 000 кг. Особливу увагу потрібно звернути на двигун, модель Янмар оснащена новітнім мотором Deutz з потужністю 85 Вт. Працює на висоті досяжності 8,5 метра, цього достатньо для висотних робіт. При оптимальних фізичних параметрах екскаватор Yanmar має зручні та компактні габарити.

Для замовлення варто зв’язатися з менеджером сайту та обговорити деталі оплати та доставлення. Повна вартість буде залежати від комплектації.